BANKA HESABI

  HÜKÜMLÜ / TUTUKLULAR ADINA PARA YATIRMAYA İLİŞKİN DUYURU!!!

   

            Dünya genelinde ve ülkemizde insan sağlığını tehdit eden korona virüsü salgını nedeniyle kişisel temasın azaltılması amacıyla, hükümlü ve tutuklu yakınları PTT şubelerine gitmeden açılan geçici banka hesabı üzerinden Havale/Eft yoluyla para aktarımı yapabileceklerdir.

       Bu süreçte hükümlü ve tutuklu yakınları, parayla temas etmeden banka aracılığı ile daha hızlı ve güvenli olarak Havale/Eft işlemini gerçekleştirebilecektir.

            Hesaba yatırılan para aynı gün hesaplarda görülebilecek ve bir sonraki iş günü hükümlü/tutuklu hesaplarına aktarılacaktır. Hükümlü ve tutuklular adına para yatırma işlemi aşağıda belirtilen banka hesabına Havale / Eft yapılarak gerçekleştirilecektir.

            Hükümlü ve Tutuklu yakınlarının ATM(Bankamatik) aracılığıyla para yatırmaması rica olunur. Aksi taktirde göndermiş olduğunuz para hesaba geçirilememektedir.

  VAKIFLAR BANKASI

  ALİAĞA CEZA İNFAZ KURUMU İZMİR BAĞLI ŞUBESİ

  ALICI: ALİAĞA 3 NOLU T TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU

  IBAN: TR88 0001 5001 5800 7310 1206 03

            Hükümlü ve tutuklu hesabına paranın aktarılabilmesi için muhakkak surette aşağıda belirtilen bilgilerin Havale/Eft işlemi sırasında açıklama kısmına yazılması gerekmektedir.

  Adına para yatırılacak hükümlü ve tutuklunun :

  Adı-Soyadı

  T.C. Kimlik Numarası

  Bulunduğu Ceza İnfaz Kurumunun Adı

          Kurum tarafından, banka hesabına yapılan para havalelerinin incelenmesi neticesinde, söz konusu bilgilerin eksik girilmesi nedeniyle, hükümlü ve tutuklunun tespit edilememesi durumunda; gönderilen para (banka tarafından kesilecek gönderim masrafları gönderilen paradan karşılanarak) iade edilecektir.

  Adres

  İzmir 3 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Bahçedere Mahallesi No: 63-29 Yenişakran / Aliağa / İZMİR

  Telefon

  0 232 618 10 32-33-34

  Fax: 0 232 618 10 31

  E-Posta

  izmir.3nttcikisaretadalet.gov.tr